چشم انداز فعالیت شرکت

نجات صنعت لبنیات

نجات صنعت لبنیات کشور

(قسمت پنجم):پیاده سازی سازو کار ساده و روان و عملیاتی دولت


ابراز امیدواری آقای مهندس مختاریان در مورد پیاده سازی سازو کار ساده و روان و عملیاتی دولت:

ایشان همچنین تاکید میکند که دولت باید به خودش بیاید و برای یکبار هم که شده با پیاده سازی ساز و کاری عملیاتی،صنعت تولید را در مبحث لبنیات و گوشت نجات دهد. چراکه با نگاهی گذرا به سالهای پیش یادمان می آید که پنیر بلغاری و کره های با قالب بسیار بزرگ وارد میشد و ما وابسته به کشورهای خارجی بودیم.


دیدگاه ایشان در خصوص استراتژی حال نگر دولت:

وی می افزاید: چیزی که اکنون به عنوان یک مدیر کوچک می بینم، این است که دولت ما کاملا حال نگر شده است یعنی افق روشنی را نمیبینم که دولت به ما ارائه کند که بتوانیم روی آن تصمیم گیری، برنامه ریزی و مدیریت کنیم و ساز و کار بودجه بندی و استراتژی خود را بر آن اساس در نظر بگیریم.

الان میبینم که واقعا دچار بحران شدیم و امیدواریم که دولت نیز این موضوع را درک کند و ساز و کار عملیاتی را در این زمینه پیش بگیرد که این کار محقق شود و این صنعت نجات پیدا کند، چرا که آمار بسیار خطرناکی را شنیده ام که در سال جاری به دلیل سوءتغذیه 120 درصد رشد سرطان خواهیم داشت که صنعت لبنیات و گوشت نقش عمده ای را در سبد خانوار جهت جلوگیری از این آمار خطرناک خواهد داشت.

مصاحبهوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز