نشریه سالنامه داما

نشریه داما

نشریه داما نشریه تخصصی صنعت گاو شیری

صاحب امتیاز سالنامه آموزشی ، ترویجی داما، شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان میباشد.

آقای مهندس علی مختاریان مدیر مسئول و مشاور علمی آن دکتر ابوالفضل سلطانی میباشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با واحد آموزش این شرکت تماس حاصل فرمایید

امروزه همه باید رسانه های کشاورزی و دامپروری را در انجام رسالت مهم خود یاری کنند تا با استفاده از این ظرفیت بزرگ با هجمه ها مقابله کنیم. رسانه ها باید مسائل و مشکلات جامعه را دلسوزانه منعکس و تحلیل کنند و مدیران باید با پاسخگویی فضای کشور را تلطیف و امیدها را برای بهبود وضعیت بیشتر کنند.

انتقال نیازها و مطالبات مردم در سطحی فراتر از افراد و گروه ها به مسئولان یا اطلاع رسانی فعالیت های دستگاههای اجرایی و اداری بیانگر نقش و رسالت سنگین رسانه در جامعه است.موضوعی که امانتداری و انتقال صحیح اخبار مهمترین چاشنی این رسالت سنگین بوده و در عصری که ده ها مطلب نادرست و شایعه در فضای مجازی رد و بدل میشود،تنها جایگاه تکیه به مطالب درست را باید رسانه مطالبه کرد.

در این فضا و با این هدف است که سالنامه داما پا به عرصه نهاده تا مطالبات کشاورزان و دامداران کشور را پیگیری کند و با انعکاس مسائل و معضلات مسئولان بخش های مختلف را برای رفع این مشکلات به تلاش وا دارد.

امید است یکایک اعضاء محترم نظام صنفی کشاورزی در ساسر کشور حامی تریبون مطالبه گری خود یعنی سالنامه داما باشد و ما نیز از خداوند متعال فرصتی خواهانیم تا صدای رسای کشاورزان و دامداران ایران عزیز باشیم

نشریه هاوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز