بررسی تکنیکهای کاهش هزینه در مدیریت گله گاو شیری

 کتاب بررسی تکنیکهای کاهش هزینه در مدیریت گله گاو شیری و پروارینویسنده: مهندس علی مختاریان

با تمرکز بیشتر بر راهبردهای کلیدی برای افزایش حاشیه سود و فرصت های مدیریتی برای بازگشت بهتر سرمایه

نشریات واحد آموزش


 1. نشریه داما
 2. نشریه دامپرور
 3. نشریه تخصصی اصناف کشاورزی
 4. نشریات ترویجی وزارت جهاد کشاورزی
 5. نظام نامه دامپروری کشور
 6. اطلس نژادهای دام
 7. دانلود کتاب تولید و پرورش دام‌ های سبک
 8. دانلود کتاب تجارت و بازارهای بین‌المللی و منطقه‌ای محصولات کشاورزی
 9. دانلود کتاب کشاورزی آئروپونیک

 

 

 

جهت دانلود لطفا بر روی متن کلیک فرمایید:

پیک دامپرور

نظامنامه دامپروری کشور-فصل 4

اطلس نژادهای دام

دانلود کتاب تولید و پرورش دام‌های سبک (کوچک)

دانلود کتاب تجارت و بازارهای بین‌المللی و منطقه‌ای محصولات کشاورزی

دانلود کتاب کشاورزی آئروپونیک

دانلود مقاله آموزشی ورم پستان

نشریه ها
نشریه ها

فلسفه انتشار نشریه

فلسفه انتشار نشریات تخصصی و علمی و پژوهشی، نشر دانش در سطح داخلی و بین‌المللی است چراکه اعتقاد عمومی بر این است که دانش متعلق به هیچ فرد یا سازمان و کشور خاصی نیست و یافته‌ها و ابداعات بشری متعلق به همه بشر است؛

بنابراین اگر دانشمندی در یک کشور به یک یافته علمی دست می‌یابد، حق ندارد آن را انحصاری در اختیار بگیرد لذا نشریات علمی به این منظور منتشر می‌شوند که یافته‌های علمی نشر یابد تا بقیه محققان بر دوش آن سوار شوند و پژوهش‌های جدیدی انجام شود.

شاخص‌های علمی منتشر شده در یک نشریه و تعامل با کشورهای دیگر در مسائل علمی، بسیار مهم است و انتشار چنین نشریاتی می‌تواند بر استحکام تولیدات علمی یک کشور بیفزاید، به این دلیل که آن موضوع علمی در معرض نقد علمی سایر متخصصان بین‌المللی قرار می‌گیرد.

هرگز نمی توان ارزش نشریات و نقش و اهمیت آن را در حیات اجتماعی یک جامعه یا ملتی نادیده گرفت

. زیرا یکی از اقدامات مهم که مایه ی تحول عظیم در اندیشه های مردم می گردد، انتشار نشریات است.نشریات می‌توانند در پویایی بعد فرهنگی جامعه‌ نقش محوری داشته باشند

از این منظر این شرکت اقدام به تشکیل گروه­‌های فعال رسانه اینترنتی کرده است.  که در قالب نشریات تخصصی برای پیشبرد اهداف متعالی سازمان  در جهت بروزرسانی و معرفی تازه های تکنولوژی  و ارتقای شاخص‌ها، خواست‌ها و مطالبات کشاورزان و دامداران عزیز را نمایندگی می‌کنند

یکی از عوامل مؤثر در بهبود عملکرد و ادامه حیات و اثربخشی هر مرکز تولید و نشر علم از جمله مجله های علمی، ارزیابی عملکرد آنها است.

هدف ما ،ایجاد عرصه‌ای برای تبادل افکار و اطلاعات و اطلاع رسانی و نشر تازه‌ترین نتایج تکنولوژی و پژوهش‌های انجام شده در همه موضوعات مربوط به کشاورزی ، دامپزشکی و دامپروری میباشد.

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز