نظارت دقیق بر روند توزیع نهاده‌

نظارت دقیق بر روند توزیع نهاده‌ ها

نظارت دقیق بر روند و چگونگی توزیع نهاده‌ در اصفهان ضروری است.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان:

آقای حسین ایراندوست در مصاحبه مورخ مهر 1399 با خبرگذاری مهر با اشاره به نظارت کامل بر روند توزیع نهاده‌ها در سطح استان اصفهان اظهار داشت: در راستای نظارت بر روند توزیع نهاده‌ها لازم است از آمار و اطلاعات دقیق و صحیح بهره مند شویم.

وی همچنین افزود: خوشبختانه وضعیت تولید محصولات کشاورزی در سطح استان اصفهان بسیار مطلوب میباشد، اگر در مواردی نیز مشکلاتی وجود داشته باشد تلاش می‌کنیم این مسائل را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین تصمیم‌گیری برطرف کنیم و به کمک چرخه تولید بیاییم.

وی نیز با اشاره به آخرین وضعیت توزیع نهاده‌ها در میان تولیدکنندگان بیان کرد: نیاز است اطلاعات دقیق واحدهای تولیدی استان اصفهان مورد بازبینی، بررسی و راستی‌آزمایی قرار گیرد، همچنین هویت‌گذاری دام با جدیت دنبال شود تا آمار دقیقی از وضعیت موجود در دسترس مسئولان مرتبط باشد.

وی با اشاره به ضرورت تأمین شماره‌های مناسب و با کیفیت به منظور شماره‌گذاری دام‌ها گفت: در تلاش هستیم با برنامه‌ریزی دقیق شرایطی فراهم شود که تولید در بهترین شرایط انجام شود و کوچک‌ترین وقفه‌ای در تولید نداشته باشیم.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز