صلاحیت وزیر کشاورزی دولت سیزدهم

نظر رئیس جمهور در خصوص صلاحیت وزیر کشاورزی دولت سیزدهم

ایشان تاکید کردند: تحول‌خواهی جز با تکیه بر شعارهای اصیل انقلاب اسلامی و پیروی از رکن رکین ولایت فقیه به ساحل امن عدالت و پیشرفت منتهی نخواهد شد.

نظر رئیس جمهور در خصوص صلاحیت وزیر کشاورزی دولت سیزدهم
نظر رئیس جمهور در خصوص صلاحیت وزیر کشاورزی دولت سیزدهم

رئیس جمهور جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی در جلسه بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت سیزدهم، مورخ 30 مرداد 1400 ،  درباره آقای دکتر ساداتی‌نژاد گزینه پیشنهادی برای وزارت جهاد کشاورزی نیز،گفت: در این وزارتخانه هم باز مسأله اول دانش و تخصص و دوم شناخت نسبت به مسأله کشاورزی و مسایل مهمی است که در حوزه کشاورزی وجود دارد. نمایندگان محترم مجلس می‌دانند، آقای ساداتی‌نژاد نسبت به این حوزه، کاملاً تسلط و ورود دارد و گروه‌های مختلفی که پیشنهاد کردند، ایشان جزو پیشنهادات اکثر گروه‌ها برای وزارت جهاد کشاورزی بود.

دکتر رئیسی اضافه کرد: البته خیلی از دوستان بودند، ولی نام آقای ساداتی‌نژاد جزو مواردی بود که از سوی گروه‌های مختلفی که با هم ارتباط نداشتند، تکرار شده بود. اسم‌ها برای من می‌آمد، ایشان جزو اسامی بود که می‌تواند با یک رویکرد جهادی و با برخورداری از دانش و تخصص و تجربه‌ای که دارد، ان‌شاءالله مسائل وزارت جهاد کشاورزی را دنبال کند.

رئیس جمهور با بیان اینکه در رابطه با بعضی از وزارتخانه‌ها یک مسئله‌ای داریم و آن هم این است که یک بخش‌اش فعال است و یک بخش دیگرش باید فعال شود، اظهار داشت: مثلاً وزارت جهاد کشاورزی، کشاورزی‌اش خوب است و جهادش را باید سازماندهی کنیم و فعال کنیم. وزارت ورزش و جوانان، ورزش‌اش خوب است و بخش جوانان‌اش را باید ساز و کاری برایش ایجاد کنیم. سازمان برنامه و بودجه، بودجه‌اش خوب پیش می‌رود، اما برنامه دچار اشکالات جدی است و در برنامه مشکل داریم.

آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: اسامی بعضی وزارتخانه‌ها، یک بخش‌اش فعال است و یک بخش دیگر هم حتماً باید در دستور کار قرار دهیم و فعال کنیم. لذا بخش جهادی وزارت جهاد کشاورزی مورد تأکید است که ان‌شاءالله پیگیری شود.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز