معرفی کارخانه تولید خوراک دام تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان در سال 1385 با هدف تولید خوراک دام آماده اقدام به راه اندازی کارخانه خوراک دام نمود و در راستای طرح توسعه خود خط دوم تولید خوراک آماده دام خود را نیز در سال 1399 به بهره وری و تولید رساند ، این کارخانه با بکارگیری تجربه کارشناسان خبره صنعت دامپروری و متخصصان تغذیه ، از بدو تاسیس ، صداقت به عنوان یک اصل ممتاز در کیفیت محصولات تولیدی بوده ،تمامی نیروهای متخصص ، متعهد پایبند به آرمانها و اصول اخلاقی در فضایی مبتنی بر فکر سالم،دانش و نوآوری و با رعایت الزامات و دستورالعمل های بهداشتی صادره از جانب سازمان دامپزشکی انجام می گردد.


ویژگیهای خوراک دام آماده شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

 • افزایش میزان تولید
 • تامین کننده ی احتیاجات دام
 • کاهش هزینه تولید
 • کاهش بیماریهای اندام حرکتی
 • شادابی و نشاط دام
 • ضریب تبدیل بالا
 • برطرف کننده مشکلات هورمونی و تولید مثلی
 • کاهش بیماریهای متابولیکی
 • افزایش عمر اقتصادی
سفارش
سفارش

فرآیند تولید خوراک دام در کارخانه :

 1. سیستم دریافت مواد اولیه

ورود مواد اولیه به کارخانه تولید خوراک دام . در این مرحله، مواد اولیه ابتدا نمونه برداری شده و به واحد آزمایشگاه تحویل داده می شوند تا از نظر سلامت و بهداشت مورد پایش و آزمایش قرار گیرند.مواد اولیه تخلیه و به انبارهای کارخانه انتقال داده می شوند.سیستم جداسازی اولیه، سیستم گرد و غبار ، بالابر سطحی.

 1. سیستم آسیاب

در این مرحله سیستم پیش تمیزکننده دارد که جداکننده مغناطیسی است که قطعات و اشیاء فلزی جداسازی میشود.سپس جداکننده ی دو راهه پنوماتیک ، مخازن، نشانگر سطح بالا و نشانگر سطح پایین .سیستم ورودی پنوماتیک و دریچه قیفی شکل برای انتقال مواد به بیرون.سیستم کنترل کننده برای آسیاب .اتاقک هوا و سیستم جداسازی گرد و غبار،فن ،نقاله مارپیچ مدل TLSSF .

 1. سیستم قسمت بندی و مخلوط کردن

در قسمت قسمت بندی و مخلوط کردن، یک پیش تمیز کننده و جداساز مغناطیسی ، توزیع کننده ی چرخشی، سیستم جداسازی گرد و غبار،فن سانتریفیوژی،بالابر سطحی،قسمت توزیع کننده ی چرخشی،مخازن و نشانگرها است.خروجی بزرگ فیدر مارپیچی ، خروجی کوچک فیدر مارپیچی ، سیستم توزین درجه بندی بزرگ،ورودی توزین بزرگ،میکسر پارویی چندتایی ، بخش اضافه کننده ی دستی و قیف مخلوط کننده

 1. سیستم بسته بندی:

در سیستم بسته بندی، میکسر چند محوره است که دارای سیلیکون خنک کننده مخصوص تحت جریان شدید هوا قرار گرفته، خشک و خنک سازی می گردند.سیستم قفل هوا، فن سانتریفیوژ، فن بالابرنده سطحی و الک ،جداکننده ی پنوماتیک .در آخرین مرحله، خوراک دام در کیسه بسته بندی و سردوزی شده و پس از درج شماره و تاریخ تولید بر روی آنها، بارگیری و به مقصد مراکز مصرف ارسال می گردند.

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز