واحد خدمات  فنی


واحد خدمات فنی این شركت تعاوني از سال 1362 با بيش از 37 سال سابقه در امر خدمت رساني در زمينه هاي علمي- آموزشي و فني با استفاده از كارشناسان فعال و مجرب در زمینه های متعدد مشغول خدمت رسانی به اعضا محترم خود میباشد.

شرح وظایف

ارزیابی گله از نظر وضعیت تولید مثلی و مدیریت آن به شکل تخصصی ، طراحی و ارائه ی جیره های مناسب با وضعیت گله و در زمان های مختلف جهت بهره مندی از بیشترین میزان سوددهی، ارائه ی مشاوره های تخصصی جهت پرورش گوساله ها و تلیسه ها،ارائه ی مشاوره های تخصصی در خصوص سازه ها در زمان تاسیس و یا گسترش فضای گاوداری ها ، امکان برگزاری کلاس های آموزشی ویژه دامداران و مهندسین دامپرور جهت آشنایی با جدیدترین روشهای مدیریتی در خصوص موارد ذکر شده ،انجام کلیه خدمات فنی شامل سم چینی با فرز ، جیره نویسی , تلقیح مصنوعی و خدمات مشاوره،آسیب شناسی و اسکور اندامهای حرکتی ،درمان لنگش فروش انواع دستگاه شیر دوش ثابت و سیار فروش انواع لوازم و قطعات شیر دوش ،فروش انواع خوراک ریز ،از دیگر خدمات این واحد تخصصی میباشد.

مطابق با نظامنامه دامپروری کشور-فصل 4 : کلیه دامداری ها باید، مجهز به تأسیسات و لوازم کلیه دامداری ضدعفونی، سمپاشی ، سیستم دفع ضایعات،سیستم تصفیه فاضلاب و همچنین وسایل مخصوص ضد عفونی و وسایل ایمنی باشند. همچنین کارکنان دامداری ها  برحسب وظیفه باید مجهزبه كبه کلاه، لباس کار و چکمه  بوده و سایر وسایل بهداشتی و ایمنی برای آنان درواحد مهیا باشد.

شایان ذکر است واحد فنی این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مذکور اعلام میدارد.

در توضیح فعالیت این واحد  میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. ارائه GPS
 2. شمارش تعداد راس دام
 3. شناسایی گله و پلاک کوبی
 4. ثبت سامانه هویت دام
 5. شناسایی مشکلات تغذیه دام و پیگیری در خصوص مرتفع نمودن مشکل
 6. ارائه لیست پیشنهادات و نکات مهم برای بهبود کیفیت و مدیریت گله

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز