وبلاگ

آشنایی با وبلاگ شرکت

به همت و تاکید اکید مدیرعامل شرکت آقای مهندس علی مختاریان ، واحد رسانه اینترنتی آموزشی  در قالب رسانه اینترنتی آموزشی تخصصی کشاورزی و گاوداری شرکت تعاونی کشاورزی و گاوداران اصفهان و حومه  از ابتدای پاییز سال 1399  راه اندازی شد. هم راستا با سازمان دامپزشکی کشور ، تاکنون بیش از 100 مقاله و مباحث تخصصی کشاورزی و دامداری در حوزه های مختلف تکنولوژی و … بارگزاری و بروز رسانی شده است.

از مهمترین اهداف این رسانه اینترنتی میتوان تأمین بهداشت، سلامت و فراهم کردن رفاه دام ، کنترل، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های دامی و همچنین تازه های تکنولوژی کشاورزی و دامپروری، توسعه پایدار و سرمایه گذاری در بخش دام ،اجرای الزامات، مقررات و دستورالعمل های بهداشتی سازمان‌های بین المللی مرتبط ، برنامه ریزی و هماهنگی به منظور آموزش و اطلاع رسانی در امر بهداشت عمومی ،اطلاع رسانی برگزاری اجلاس ها، دوره های آموزشی و همایش های بین المللی، برنامه ریزی، مطالعه و اقدامات لازم در جهت استقرار سیستم های بدون کاغذ، ایجاد داشبورد مدیریتی برای مدیران ارشد سازمان به منظور دسترسی به آخرین وضعیت فعالیت های اصلی سازمان و ایجاد و توسعه سیستم مدیریت دانش به منظور امکان تبادل اطلاعات کارشناسان سازمان،اطلاع رسانی آنالیز و تحلیل آمارها و داده های علمی مطابق با مراجع معتبر از جمله مرکز آمار ایران و گزارش عملکرد و بروز رسانی های انجام شده در واحدهای اجرایی شرکت ، را نام برد.

کاربر گرامی شما میتوانید در وبلاگ این شرکت   با موارد زیر آشنا شوید

وبلاگ
وبلاگ

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز