digital marketing
digital marketing

وب سایت

راهنمای استفاده از وب سایت

کاربر گرامی بنا به توصیه اکید مدیرعامل محترم شرکت  در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و مقابله با کرونا و تحقق حتی الامکان عدم نیاز به حضور فیزیکی شما عزیزان ، این شرکت اقدام به بهینه سازی و بروزرسانی وبسایت خود کرده است.شما میتوانید کلیه خدمات و درخواستهای فنی، بازرگانی ،خرید،مالی، مالیاتی،مناقصات  ،را از طریق وبسایت شرکت انجام دهید.

امروزه سرعت پیشرفت تکنولوژی در دنیا بسیار افزایش یافته و زندگی افراد روز به روز بیشتر از قبل به تکنولوژی وابسته می‌شود. رونق استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، فضای مجازی را بیش از قبل گسترش داده است و سبب شده تا افراد بیشتری نیازهای خود را از طریق وب ‌سایت‌ها برآورده سازند.

ویترین همه روزه برای محصولات و خدمات شما

وب سایت این شرکت مناسب‌ترین و مفیدترین بستر برای شناخته شدن برند کسب و کار شماست.در صورت تمایل میتوانید آگهی بازرگانی و مقالات علمی و آموزشی خود را به واحد رسانه ی اینترنتی این شرکت ارسال فرمایید تا در وبسایت بارگزاری گردد.

شما میتوانید کلیه نظراتتان را در قالب انتقاد و پیشنهاد برای ما بفرستید.

خواهشمند است جهت آشنایی با نحوه عملکرد وبسایت شرکت، بر روی لینک کلیک بفرمایید

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز