پیام مدیرعامل به مناسبت روز کارمند

پیام مدیرعامل به مناسبت روز کارمند

پیام مدیرعامل به مناسبت روز کارمند

مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان ضمن تبریک این روز فرخنده خاطر نشان کردند: هفته اول شهریور هفته دولت نامیده و چهارم این ماه روز کارمند است؛ این روز یادآور خاطره شهیدان بزرگوار هفته دولت در سال ۱۳۶۰ به خصوص شهیدان رجایی و باهنر است. کارمندان از شاغلان زحمت کشی هستند که در عرصه خدمت به مردم و کشور فعالیت می‌کنند و روز کارمند،روز تقدیر از زحمات و تلاش‌های این افراد است.

آقای مهندس مختاریان با انتشار پیام تبریک این روز ، خطاب به اعضاء محترم هیئت مدیره و بازرسان عزیز شرکت و کلیه همکاران گرامی گفتند:

همکاران ارجمندم تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است
نتیجه بذر تلاش و کوشش شما درخت امیدی است که به بار می‌نشیند و نوید بخش آینده‌ای پرنشاط و زیباست
درود بر همت بلند‌تان .

روز کارمند، تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. بدین وسیله ضمن تبریک روز کارمند از زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر نموده توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت می‌نمایم

علی مختاریان- پنجشنبه چهارم شهریور 1400

پیام مدیرعاملوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز