پیگیری مشکلات کشاورزان و گاوداران اصفهان در مجلس

پیگیری مشکلات کشاورزان و گاوداران اصفهان در مجلس

پیگیری مشکلات کشاورزان و گاوداران اصفهان در مجلس

در جلسه علنی 1400/04/06  مجلس شورای اسلامی سرکار خانم سمیه محمودی در نطق خود به مشکلات کشاورزان و دامداران استان اصفهان پرداخت.ایشان اظهار کردند:  آقای دکتر نیک زاد میخواهم موضوعی را مطرح کنم که انشالله شما هم در این موضوع به ما کمک کنید. تذکر به جناب آقای دکتر روحانی و وزیر نیرو و رئیس سازمان محیط زیست کشور .زمانی که مردم شریف و شهیدپرور استان اصفهان بویژه شهرستانهای جنوب استان ، شهرضا و سمیرم بدلیل کمبود شدید منابع آبی و نامناسب بودن آب شرب دچار عدیده ایی شده اند، انتقال آب از سد ونک برای کشاورزی سایر استانها مصداق بارز سوء مدیریت و خیانت به مردم است.

در اینجا انتظار میرود که در پایان دولت یازدهم ، طرحهایی که دارای مشکلات زیست محیطی و تنشهای اجتماعی فراوان هست ، از دستور کار خارج بشوند. و از دستگاههای نظارتی و هیئت رئیسه محترم ، بخصوص شما آقای دکتر نیکزاد،نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، از حضرتعالی این انتظار میرود که پیگیری و جلوگیری شود از تصویب این طرحها در پایان دولت.

من یک تذکر دیگری دارم که خطابم وزیر راه و وزیر صمت است.قبلا نیز تذکر داده ام.انشالله با این طرح دوفوریتی که تصویب شد ،فردا در اولین جلسه کمیسیون آیین نامه داخلی که بررسی میکنیم ، این تذکراتی که داده میشود واقعا رسیدگی شود .

بحث رانندگان عزیز هست که در تامین روغن و لاستیک دچار مشکل هستند و متاسفانه عده ایی سودجو بازار را در دست گرفتند و با چندین برابر قیمت ، این را به دست مصرف کننده میرسانند که شما می توانید این را، به هرحال مدیریت بکیند و مشکلات این عزیزان برطرف شود.

تذکر دیگرم به وزارت جهاد کشاورزی بابت تعین تکلیف خرید تضمینی یا خرید توافقی دام عشایر و روستاییان است با توجه به نابسامان بودن بازار دام و متضرر شدن این عزیزان و همچنین درخواست پیگیری و رسیدگی دارم.

و همچنین مطالبات گاوداران استان اصفهان پیگیری جدی در این زمینه بشود.

پاورقی:

سرکار خانم سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان، در دهمین و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایران است.

او که با چهره مستقل سیاسی موفق به راهیابی به مجلس شد و با عضویت در هیئت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی به کار ادامه داد. وی جانب سیاسی خود رامستقل اعلام کرده است و در مرحله دوم با حمایت برخی از اصلاح طلبان توانست به مجلس راه پیدا کند.او از جمله نمایندگانی است که به کمپین شفافیت آراء نمایندگان ملحق شده و از موافق تصویب قانون شفافیت آراء نمایندگان است.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز