چارت سازمانی

 

چارت سازمانی

چارت سازمانی

چارت سازمانی  نمایش گرافیکی ساختار سازمان است.

هدف از ترسیم آن این است که روابط و رده‌های مربوط به موقعیت‌های شغلی سازمان نشان داده شود. نام و عنوان کارمند و موقعیت‌های شغلی در کادرها یا دایره‌ها ترسیم شده و خطوط ارتباطی آنها با کارکنان و بخش‌های دیگر به تصویر کشیده می‌شود.

با نگاهی به آن ، می‌توان دانش و شناخت سریع از نحوه‌ی طراحی سازمان، تعداد سطوح سازمانی و جایی که هر یک از کارکنان در سازمان کار می‌کنند بدست آورد.

به دلیل اهمیت و مزایایی که دارد شرکت‌های سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. نمایش گرافیکی ساختار سازمان از اهمیت زیادی برای طرح کسب‌وکار، برنامه‌های کاربردی برخوردار است و مثل یک کتاب راهنما عمل می‌ کند و سند اداری بسیار مهمی نیز محسوب می‌شود.

انگیزه اصلی برای تهیه و توزیع نمایش گرافیکی ساختار سازمان این است که همه‌ی افراد شرکت و یا سازمان از زنجیره‌ی فرمان و سلسله‌مراتب شرکت آگاهی پیدا کنند.

شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان با بیش از 35 پرسنل فعال و زحمتکش در واحد های مختلف  بازرگانی، واحد مالی، واحد حسابداری، واحد رسانه اینترنتی، واحد آموزش ، واحد خدمات پس از فروش، واحد فنی در سه مرکز شامل :

دفتر مرکزی واقع در اصفهان فلکه بزرگمهر،

کارخانه تولید خوراک دام واقع در اصفهان، جنب کارخانه قند ،

ایستگاه جمع آوری شیر و آزمایشگاه شیر واقع در اصفهان، مشتاق سوم ، آماده خدمتگزاری به اعضاء محترم شرکت میباشد.

این شرکت از سال1362 با تعداد حدود 600 گاوداری تحت پوشش تاسیس شده و امروزه خدمات بازرگانی ، علمی ، فنی و آموزشی خود را به 4500 گاوداری و 1500 گاوداری عضو فعال ارائه می دهد

کاربران گرامی شما میتوانید جهت مشاوره خدمت و یا ثبت نظرات و پیشنهادت، انتقادات خود از طریق ارسال ایمیل به آدرس ذیل اقدام فرمایید . همین امروز تماس بگیرید.

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز