چشم انداز فعالیت شرکت

چشم انداز فعالیت شرکت

چشم انداز فعالیت شرکت و تنوع خدمات

(قسمت ششم):وضعیت شرکت تعاونی در شرایط کنونی اقتصاد :

مختاریان  درباره اینکه شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان چه وضعیتی در شرایط کنونی اقتصاد داشته و از چه زمانی آغاز به فعالیت کرده است، میگوید: این شرکت 4500 عضو دارد و در سال 1360 تاسیس شده است. تاکنون خوشبختانه توانسته است که به اعضای خود به طور قابل قبول خدمت رسانی کند . به ویژه در سالهای 96 و 97 توانست سطح خدماتش را در زمینه جمع آوری شیر تا 300 درصد افزایش دهد،یعنی جذب شیر از 5 تن به 75 تن در روز رسید.

البته ما به 15 تن هم در ایام بخصوصی رسیدیم.اما بطور میانگین روزانه 75 تن بوده است. در تولید کنستانتره و خوراک دام از روزانه 15 تا 20 تن به روزانه 55 تن وماهانه 1400 تن در حال حاضر رسیده ایم و این عدد حدودا در مورد نهاده های دامی نیز وجود دارد. البته ما مشتریانی داریم که بصورت مستقیم بار را از مبادی بندرها و گمرکات می خرند که  این آمار هم به آمار گفته شده اضافه میشوند.

تقریبا میتوان گفت که بخش عمده ای از زنجیره را در برمیگیریم.چراکه ما شیر را جذب میکنیم و از نظر کیفیت طبقه بندی میکنیم .تیم فنی ما مشاوره هایی را بصورت مکتوب و مدون به دامداران میدهند تا راندمان کارش را بالا بببرد.


چگونگی و تنوع خدمات فنی ارائه شده از سوی این شرکت به اعضاء:

مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان همچنین درباره خدمات فنی ارائه شده از سوی این شرکت به اعضاء و چگونگی و تنوع این خدمات ارائه شده اعلام میکند: امسال در زمینه های مختلف سمینار های آموزشی را برای اعضایمان با حضور استادید دانشگاههای بزرگ کشور در بخشهای اقتصاد واصلاح نژاد، بیماریها،مدیریت سیلو و ماشین آلات برگزار کردیم.علاوه بر این از طریق نشریات و حضور در دامداری ها بسته به مدیر خود دامداریها شرایط را بررسی کردیم و نسخه رفع عیب را برایشان پیچیدیم و به آنها ارائه کردیم.

در چنین شرایطی است که بر اساس آمارهای موجود استان اصفهان روزانه 3000 تن تولید شیر دارد و حدود 1000 تن مربوط به اعضای شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان میشود.

مصاحبهوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز