مدیرعامل تعاونی گاوداران اصفهان مهندس علی مختاریان

آقای مهندس علی مختاریان مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و حومه


چکیده کسب افتخارات شرکت تعاونی گاوداران اصفهان:

چکیده کسب افتخارات شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان:

آقای مهندس علی مختاریان مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان ضمن تبریک و تقدیر از هیئت مدیره و پرسنل شرکت ،چکیده ای از کسب افتخارات شرکت تعاونی در سال 1399 را به اطلاع اعضاء محترم  میرساند:

 • انتخاب شایسته شرکت تعاونی بعنوان هیات مدیره اتحادیه دامداران استان اصفهان برای دومین بار پیاپی
 • انتخاب شایسته نماینده شرکت تعاونی بعنوان هیات مدیره صندوق حمایت از تولیدات بخش کشاورزی استان اصفهان
 • انتخاب شرکت تعاونی بعنوان سه شرکت تعاونی برتر جهت تولید خوراک دام یارانه ای و توزیع به دامداران

 

از بدو تأسیس تا کنون، این شرکت، با بررسی چکیده افتخارات شرکت میتوان درک کرد که موفقیت‌های چشمگیر و دستاوردهای توجه‌برانگیزی را از آن خود کرده است که نشان از تمایل این سازمانِ گسترده و چندوجهی به تعالی و پویایی در انجام امور مختلف و خلقِ ارزش‌های متنوع دارد.

پس از راه‌اندازی فرآیندها و ساختار تحقیق و توسعه ، فعالیت‌های تحقیق و توسعه در شرکت به سطح بلوغ مناسب برای استقرار نظام مدیریت فناوری رسید. تلاش‌های برنامه‌ریزی شده و وسیعی برای توسعه مفاهیم، فرآیندها و ساختار نظام مدیریت فناوری در کلیه سطوح سازمانی در درون شرکت تعاونی در حال انجام است. هدف اصلی از این اقدامات، جهت‌دهی تحقیقات درون‌زا به منظور کسب فناوری‌های کلیدی در بدنه سازمان است تا شرکت تعاونی بتواند با مزیت رقابتی فناورانه، همزمان خلق ارزش و کاهش فاصله با رقبا در بازار را دنبال کند.

پیام مدیرعاملخبرنامه درون سازمانیمقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز