شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری

رکود اقتصادی مدیریت مناسب گاوداری درآمد

چگونه در شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری خود درآمد کسب کنید؟

سرمایه گذاری در سیستم نظارت بر گاو

هنگامی که قیمت شیر ​​پایین است، سرمایه گذاری در سیستم نظارت بر گاو ممکن است اولین چیزی نباشد که در ذهن یک کشاورز باشد. با این حال، مطالعات نشان داده‌اند که فناوری‌های نظارت بر تولید مثل و سلامت، حتی در شرایط رکود اقتصادی، همیشه باید روی آن متمرکز شوند.

اطلاعات دقیق در مورد عملکرد گاو برای موفقیت در دامداری ضروری است. هرچه بهتر بدانید حیواناتتان چه احساسی دارند، برای انجام اقدامات مناسب در زمان مناسب مجهزتر خواهید بود.

نظارت دقیق و کافی منجر به نرخ بارداری بالاتر، بهبود شیردهی، وضعیت سلامتی بهتر و تلفات کمتر گاو می شود.

برچسب گوش CowManager این اطلاعات را برای هر گاو جداگانه فراهم می کند و به طور کامل از نیازهای فروشنده شیر پشتیبانی می کند و در نتیجه نه تنها باعث صرفه جویی در پول می شود بلکه در واقع پول نیز به دست می آورد. کاربران CowManager به شما می گویند که چگونه!

 

ارتقاء وضعیت سلامت گله های شما باعث صرفه جویی در هزینه می شود

کلید موفقیت در همه برنامه های انتقال و گاو تازه، حفظ سلامت گاو است. دوره انتقال همچنین لحظه ای است که اوج شیردهی گاو تعیین می شود.

CowManager هر زمان که یک گاو غذا نمی خورد یا نشخوار می کند بلافاصله به شما هشدار می دهد. مداخله زودهنگام حاصله باعث صرفه جویی در هزینه زایمان و آنتی بیوتیک ها می شود و قطرات شیر ​​را کاهش می دهد. با این حال، برخی از نتایج، مانند مزایای بهبود وضعیت سلامت گله، به سختی قابل اندازه گیری است.

  CowManager دقت بالایی در تشخیص بیماری دارد

 

فسفر تعادل مناسب رژیم غذایی گاوهایمایکل جانسون از Trailside Holsteins LLC (500 گاو) در Fountain، MN، دریافت که ماژول CowManager Health پشتیبانی بزرگی در شناسایی گاوها در مراحل اولیه بیماری ارائه می دهد.

یک بیماری معمولی که ابتلا به آن سخت است، پنومونیتحت بالینی است. به دلیل تشخیص زودهنگام، گاوهای مبتلا را می توان در مراحل اولیه درمان کرد و در نتیجه گاوهای سالم تری تولید کرد که تولید شیر کاهش نمی یابد. علاوه بر این، تشخیص زودهنگام هزینه درمان را کاهش می دهد.

با CowManager تشخیص زودهنگام ورم پستان، بیماری های تازه گاوی و عفونت های تحت بالینی قابل توجه بوده است. من بیشتر گاوهای بیمار را زودتر میگیرم. به گفته مایکل جانسون، در اکثر موارد، بهبودی سریع‌تر صورت می‌گیرد و گاوها به زودی بازمی‌گردند. از زمانی که از CowManager استفاده می‌کند، ضرر مرده او نیز از 8٪ به 4٪ کاهش یافته است.

CowManager یعنی صرفه جویی در هزینه های پزشکی

درو جانسون، مدیر Santiam Da

فسفر تعادل مناسب رژیم غذایی گاوهایمدیر گاوداری گاو شیری Santiam (500 گاو) در Turner، OR، که متعلق به Chris DeVries است، همچنین به دلیل تشخیص زودهنگام توسط سیستم، صرفه جویی زیادی در هزینه های پزشکی می بیند.

او مدعی است: «ما در هفت ماه 8000 دلار در مصرف مواد آنتی بیوتیک صرفه‌جویی کرده‌ایم». در کنار آن، تلفات مرگ ما نیز به شدت کاهش یافت. این باعث صرفه جویی در وقت ما برای یافتن و درمان گاوهایی می شود که واقعاً بیمار هستند. شما باور نمی کنید که برچسب ها چقدر زود بیماری را شروع می کنند.

اکنون می‌توانیم در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنیم، زیرا فقط گاوهایی را درمان می‌کنیم که به آن نیاز دارند، نه با گاوهایی که نیاز ندارند.»

فسفر تعادل مناسب رژیم غذایی گاوهایجان و مگان پالمر از Prairie Star Diary (100 گاو) در حال اداره یک گاوداری گاو شیری ارگانیک در آیووا هستند.

در طول زمستان 2017-2018 آنها در گله شیردوشی خود شیوع پنومونی داشتند. این فوراً مزایای CowManager را به آنها نشان داد. “در یک زمان در طول این چالش، ما 17 گاو داشتیم که ماژول CowManager Health آنها را به عنوان بیمار شناسایی کرد.

استفاده از داده های موجود در سیستم برای توانایی ما در مدیریت فرآیند درمان بسیار مهم بود. ما فقط به چند گاو رسیدیم که مجبور شدیم برای نجات آنها آنتی بیوتیک بدهیم که در نتیجه این گاوها مجبور شدند به یک کارخانه لبنی معمولی فروخته شوند.

 

مزایای هشدارهای اولیه CowManager

بدون هشدارهای اولیه CowManager، احتمالاً تصمیم می‌گرفتیم گاوهای بیشتری را نسبت به نیاز خود درمان کنیم، بنابراین CowManager ما را از حذف درصد بیشتری از گله نجات داد. در دسترس بودن سیستم CowManager در طول این رویداد سلامتی یک مزیت بزرگ برای ما بود.

فسفر تعادل مناسب رژیم غذایی گاوهایبرودی استپل از Double Dutch Diary LLC (215 گاو) در ویسکانسین توضیح می‌دهد که CowManager از آنها در بهبود وضعیت سلامت گله‌هایشان حمایت می‌کند.

CowManager گاوهای بیمار، لنگ و تب دار را قبل از کارمندان ما پیدا می کند

”.

 

 

رکود اقتصادی مدیریت مناسب گاوداری درآمد

با تلقیح به موقع سود خود را افزایش دهید

برای سال‌ها، فعالیت‌های لبنیات به منظور به حداکثر رساندن سود، به اصلاح به موقع و کارآمد وابسته است.

  CowManager دقت بالایی در تشخیص فحلی دارد

بزرگترین چالشی که مزارع لبنی در این زمینه با آن روبرو هستند، «تشخیص گرمای فحلی» یا دانستن اینکه چه زمانی یک گاو منفرد وارد فحلی می شود است.

CowManager داده های قابل اعتمادی را در مورد شدت گرمای فحلی و مرحله گرمای فحلی ارائه می دهد. با ترکیب این هشدارها با داده‌های گاو، سیستم بینش‌های ارزشمندی در مورد چرخه سیکل فحلی گاوهای شما ارائه می‌دهد.

این سیستم تمام اطلاعات مورد نیاز برای به حداکثر رساندن تشخیص گرمای فحلی را در اختیار شما قرار می دهد.

با تشکر از CowManager، ما دیگر نیازی به استفاده از برنامه هورمونی مشابه نداریم، ما از عکس های بسیار کمی استفاده می کنیم. میزان بارداری ما از 24 به 32 درصد افزایش یافت.

مایکل جانسون می‌گوید، و حدود 10 دقیقه طول می‌کشد تا گاوهایی را که در گرمای فحل هستند انتخاب کنیم.

فسفر تعادل مناسب رژیم غذایی گاوهایلری می گوید: “قبل از داشتن ماژول باروری CowManager، ما از همگام سازی در 100٪ گله استفاده می کردیم.

اکنون گاوها را در گرمای فحلی شناسایی می کنیم و به طور طبیعی گاوهای بیشتری را پرورش می دهیم. بارداری ما قبلا 15٪ بود و به 22٪ افزایش یافت.” گارتنر مزرعه رامپوس ریج (500 گاو) در مینه سوتا.

 

  CowManager موثر در صرفه جویی زمان

از نظر صرفه جویی در زمان، ما هر روز حدود دو ساعت را صرف دم گچی، تماشای گرما و بررسی گاوهای تازه می کردیم، اما دیگر این کار را نمی کنیم. به گفته درو جانسون، و ما نتایج بهتری داریم

 

رکود اقتصادی مدیریت مناسب گاوداری درآمد

 

  CowManager موثر در بهبود وضعیت تولید مثل

بسیاری از گاوداران گاو شیری  CowManager را عمدتا برای بهبود وضعیت تولید مثل نصب کردند.

Ray Nebelفسفر تعادل مناسب رژیم غذایی گاوهای، معاون خدمات فناوری Select Sires Inc توضیح می دهد که ما معمولاً بعد از نصب CowManager شاهد افزایش 3 تا 5 درصدی در میزان بارداری 21 روزه هستیم.

اما همیشه موارد دورافتاده خوبی برای به اشتراک گذاشتن وجود دارد، مانند Milco Dairy (2000 گاو) که نرخ بارداری خود را با 12٪ (18 تا 30٪) افزایش داد و Prairie Star Dairy که فقط 11٪ (24 تا 35٪) افزایش یافت. یکی دو ماه.»

شکل، بهبود نرخ بارداری را با 7 کاربر CowManager در ایالات متحده نشان می دهد.

 

CowManager بازگشت سرمایه بسیار خوبی دارد

مداخله زودهنگام با یک سیستم نظارت دقیق گاو به شما کمک می کند تا وضعیت سلامت و باروری گله خود را بهبود بخشید. منجر به یک گاو با عملکرد بهتر و سالم تر، که به دارو و (بدون) هورمون کمتری نیاز دارد.

CowManager نه تنها می تواند به شما کمک کند تا سود بیشتری داشته باشید، بلکه در زمان و نیروی کار نیز صرفه جویی می کند. تعریف این ارقام در اعداد دشوار است. اما مشتریان ما می توانند به شما بگویند که بازگشت سرمایه آنها چقدر سریع بوده است.

 

رکود اقتصادی مدیریت مناسب گاوداری درآمد

 

CowManager یک پولساز است.

مایکل جانسون توضیح می دهد که زمان بازپرداخت حداکثر 1.5 سال است، اما اندازه گیری برخی از نتایج دشوار است.

فسفر تعادل مناسب رژیم غذایی گاوهایبرودی استپل می گوید: «CowManager یک پولساز است. ما سیستم CowManager را عمدتاً برای مزایای بازتولید نصب کردیم.

قبل از نصب CowManager، نرخ بارداری حدود 18٪ بود و در حال حاضر حدود 27٪ است. ما متوجه شدیم که خود ماژول باروری در یک سال نتیجه داده است. به طور خلاصه، این سیستم به جای صرفه جویی در آن، در واقع برای ما پول می آورد.

CowManager راه حل های پرداخت مختلفی را ارائه می دهد که به راحتی در برنامه سرمایه گذاری هر کسب و کار مزرعه لبنی قرار می گیرد. به این ترتیب هر گاوداری گاو شیری می تواند با سرمایه گذاری خود سود بیشتری ایجاد کند

شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری  شرایط رکود اقتصادی با مدیریت مناسب گاوداری

CowManager را خودتان امتحان کنید. برنامه آزمایشی رایگان را دانلود کنید و با CowManager تمام مزایای نظارت بر گله خود را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته کشف کنید.

فواید برای دامداران

 • مجموعه ای از چشم های نظارتی اضافی به گاوهای شما 24/7
 • دمای گوش و رفتار دام را اندازه گیری می کند
 • داده های با ارزش امکان تصمیم گیری های مبتنی بر واقعیت را فراهم می کند
 • گله پایدارتر و مولدتر را تضمین می کند
 • تشخیص گرما را برای نرخ‌های پیش‌گیری بالاتر به حداکثر می‌رساند
 • در زمان و پول شما صرفه جویی می کند
 • فناوری کاربرپسند با نصب پلاگین و بازی
 • پشتیبانی عالی و تماس با فروشنده محلی
 • به روز رسانی مداوم از طریق برنامه نویسی از طریق هوا

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز