کنسانتره تازه زا

کنسانتره تازه زا تولید شده در کارخانه خوراک دام شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

نهاده ها و افزودنی های مصرفی :

ذرت ، جو ، کنجاله سویا ، کنجاله کلزا ،پودر ماهی ، گلوتن ذرت ، پنبه دانه ،مکمل ویتامینه ، مکمل معدنی ، مخمر، موننسین، متیونین، توکسین باندر،نمک ،دی کلسیم فسفات ، کربنات کلسیم ،بیکربنات سدیم ، پودر چربی ،سبوس گندم ،کولین محافظت شده شکمبه ای و سایر افزودنیهای مجاز

مشخصات کنسانتره تازه زا

پروتئین خام(درصد) 20
انرژی خالص شیر دهی Mcal/Kg 1/95
چربی خام (درصد)

5

کلسیم (درصد)

1/2

الیاف خام (درصد)

7

خاکستر (درصد)

8

فسفر (درصد)

0/6

سن از شیرگیری گوساله ها
 

مزایای مصرف

کنسانتره تازه زا

 • درمان کتوزهای تحت بالینی و خفیف شده
 • تامین سطح مطلوب انرژی
 • تامین پروتئین ، مواد معدنی مورد نیاز دام
 • تامین ویتامین های ضروری
 • تامین کربوهیدراتهای ساختاری و غیر فیبری
 • تامین میکروارگانیسم های ضروری شکمبه
 • تامین حجم مناسب نشاسته جهت جلوگیری از اسیدوز
 • دارای مواد اولیه مرغوب ، سالم و با کیفیت
 • مهیا سازی و تحریک تولید شیر در گاوهای تازه زا
 • کاهش اثرات بالانس منفی انرژی

این کنسانتره دارای مواد اولیه مرغوب ، سالم و کیفیت است و فرمولاسیون آن به نحوی بالانس شده است که احتیاجات انرژی ، پروتئین ، مواد معدنی ، ویتامین ها و کربوهیدراتهای ساختاری و غیر فیبری را تامین کند . از آنجا که گاوها در این دوره در حال کاهش وزن و افت اسکور هستند ضروری است که از منابع با کیفیت انرژی آن ها تامین شده و در عین حال حجم نشاسته کنسانتره آنقدر بالا نباشد که دامها مستعد یا دچار اسیدوز شوند .

از مزیتهای  این کنسانتره ها میتوان به درمان کتوزهای تحت بالینی و خفیف شده اشاره کرد و همچنین تولید شیر گاوها را تحریک می کنند و از سوی دیگر مانع از افت عملکرد تولید مثل دامها می شوند . افزودنی های غذایی معتبر و درجه یک وارداتی در این فرمول ها به کار رفته است تا نیازهای بدنی دام و میکروارگانیسم های شبکه به خوبی برآورده شود و در نهایت برای دامدار سودآوری به همراه داشته باشد .

 

میزان مصرف

کنسانتره تازه زا

توصیه مصرف: روزانه 12 تا 15 کیلوگرم به ازای هر راس گاو، طبق نظر متخصص مشاور تغذیه

شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک و به دور از تابش نور خورشید و بر روی پالت نگهداری شود.

مـدت نگهداری: دوام و پایداری کنسانتره از تاریخ تولید به مدت 1 ماه می باشد.

شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران  اصفهان و حومه  در سال 1385 شمسی با هدف تولید کنسانتره و خوراک دام آماده اقدام به راه اندازی کارخانه خوراک دام نمود و در راستای طرح توسعه خود خط دوم تولید خوراک آماده دام خود را نیز در سال 1399 به بهره وری و تولید رساند.

این کارخانه با بکارگیری تجربه کارشناسان خبره صنعت دامپروری و متخصصان تغذیه ، از بدو تاسیس ، صداقت به عنوان یک اصل ممتاز در کیفیت محصولات تولیدی بوده ،تمامی نیروهای متخصص ، متعهد پایبند به آرمانها و اصول اخلاقی در فضایی مبتنی بر فکر سالم،دانش و نوآوری و با رعایت الزامات و دستورالعمل های بهداشتی صادره از جانب سازمان دامپزشکی انجام می گردد.

 

اگر از خوراک دام کارخانه شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و حومه استفاده می کنید می توانید از مشاوره و اطلاعات کارشناسان ما بهره مند شوید: (کلیک کنید)

برای مشاهده اطلاعات انواع خوراک دام سنگین اینجا کلیک کنید کنسانتره ممتازگاو شیری ، کنسانتره گاو انتظار زایش ، کنسانتره گاو پرواری ، کنسانتره استارتر گوساله،کنسانتره گاو خشک وتلیسه، کنسانتره یارانه دار، کنسانتره تازه زا، کنسانتره پرشیر،کنسانتره سوپرشیر

محصولات

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز