گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری

گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری

گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری در گاو شیری

در طی چهار دهه گذشته تغییر زیادی در نگرش مصرف کنندگان نسبت به غذا ایجاد شده است. به طور خلاصه، مصرف‌کننده امروزی می‌خواهد بداند که غذای او از کجا می‌آید، چگونه ساخته شده است و تأثیر آن بر محیط‌ زیست چه خواهد بود.

دو موضوعی که محو شدن آنها بعید به نظر می رسد، قابلیت ردیابی و پایداری است.

cargillشرکت های بزرگ مانند   Cargill  با شرکای صنعت گاو گوشتی (پرواری) همکاری می کنند و به دنبال مزایای زیست محیطی برای گوشت گاو در برنامه های گاو شیری هستند. آنها Dairy Beef Accelerator یک برنامه سه ساله برای پیشبرد تحقیقات و حمایت از تولیدکنندگان گوشت گاو و لبنیات برای درک بهتر فرصت های گوشت گاو روی گاو شیری است.

با توجه به تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه فناوری تگزاس، تأثیر پایداری گوشت گاو بر لبنیات امیدوارکننده است، در حالی که مزایایی هم برای تولیدکنندگان گوشت گاو و هم برای تولیدکنندگان لبنی دارد.

تحقیقات اولیه در خصوص ردپای قدرت گاو متقاطع ،حاکی از نکات جالب بسیاری است، از جمله:

 1. در مقایسه با گوساله‌های شیری اصیل، گوساله‌های «پرواری روی شیری» می‌توانند محصولات گوشتی با کیفیت بالاتری را بدون تأثیر بر راندمان تولید شیر ارائه کنند.
 2. گوساله‌های «پرواری روی شیری» بازده غذایی بیشتری را نشان می‌دهند (در مقایسه با گوساله‌های شیری خالص)، که ردپای محیطی مرتبط با تولید آنها را کاهش می‌دهد.
 3. افزایش راندمان خوراک به طور قابل توجهی انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) را کاهش می دهد.
 4. این عمل به کیفیت گوشت کمک می کند.

 

«گوساله پرواری روی گوساله شیری » حجم بیشتری از لاشه‌های گوشت گاو با درجه‌بندی بالاتر را ارائه می‌کند و به اپراتورهای کارخانه خوراک دسترسی بیشتری به فرصت‌های بازاریابی مبتنی بر ارزش و همچنین پس‌انداز می‌دهد – گوساله پرواری روی گوساله شیری ، نسبت به گوساله های شیری اصیل در بازار برای کارخانه‌های لبنی ارزش بیشتری دارند.

 

«تولیدکنندگان در خط مقدم رهبری صنعت به‌عنوان یک کل هستند و هم کارایی و هم انعطاف‌پذیری سیستم غذایی را ارتقا می‌دهند. صنایع گوشت گاو و لبنیات این فرصت را دارند که برای تولید حیوانات گوشتی کارآمدتر با یکدیگر همکاری کنند. دیل وورنر، دکترای دانشگاه فناوری تگزاس، می‌گوید: تلاقی گاوهای شیری با گاوهای متقاطع می‌تواند با کاهش اثرات زیست‌محیطی و بهبود سودآوری، پایداری را افزایش دهد.

کنفرانس تجارت شیر

درک وعده گوشت گاو در برنامه های گاو شیری مورد استفاده در صنعت لبنیات برای تولید منابع سود جایگزین، این موضوع مرتبط را به صحنه بزرگ کنفرانس تجاری MILK در اواخر این ماه می آورد.

در سمینار بین المللی “Food with a Story” که در 29 نوامبر – 2 دسامبر در هتل و کازینو پاریس برگزار شد، جلسه Beef on Dairy، توسط میزبان AgriTalk، چیپ فلوری، مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 

با ارج نهادن بر ردیابی و انقلاب پایداری با گوشت گاو در گاو شیری، شرکت کننده “Food with a Story” شامل آماندا آراتا، مدیر کل توسعه لبنیات کانزاس است که بر 65.00 گوساله شیری و تلیسه نظارت می کند که شامل 20000 راس گوساله است که تلیسه های شیری را پرورش می دهد و گوشت گاو پایانی را پرورش می دهد.

در دیرفیلد، کانادا همچنین، رایان جونیو، تولید کننده لبنیات کالیفرنیا، صاحب چهار جی جرسی، 4200 ژرسه را در پیکسلی دوشید و پنج سال پیش برای کند کردن رشد برنامه تلیسه خود و ایجاد منبع درآمدی جدید، جونیو شروع به استفاده از منی گوشت گاو و ساخت آن کرد.

گوساله های متقاطع بخشی از گله شیرده اوست. Kim Herinckx، معاون امنیت غذایی و تضمین کیفیت، One World Beef، Brawley، کالیفرنیا، نیز به این پانل خواهد پیوست. وان ورلد بیف یک مرکز کشتارگاهی و ساخت کارخانه پردازش گوشت گاو در مقیاس بزرگ را اداره می‌کند که در گاوهای متقاطع هلشتاین، واگیو و گوشت گاو / شیری با غلات تخصص دارد.

گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری vگاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری گاو متقاطع بهترین سود گاو پرواری

وبلاگمقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز