اطلاعات مالیاتی:


كاربر گرامي

شما مي توانيد عمليات مالیاتی خود را در ارتباط با اين شركت براساس اطلاعات ذيل انجام دهید.

 • نام: شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان
 • شماره ثبت: 3998
 • شماره اقتصادی: 8943-7699-4111
 • شناسه ملی: 10260251518
 • شناسه یکتا : 201001135912
 • کدپستی دفتر: 8158833117
 • کدپستی انبار: 8159355685

قانون مالیات‌های مستقیم

یكی از ارکان رشد و توسعه کشور جایگاه و کارآمدی نظام مالياتی است. در شرایط فعلی از طرفی لزوم کاهش وابستگی به درآمد نفتی و از طرف دیگر کاهش قيمت نفت و افزایش فشار به درآمدهای دولت، توجه بيش از پيش به ماليات و درآمد مالياتی را ایجاب می کند.

یكی از راه های افزایش درآمد مالياتی، برخورداری مناسب از اطلاعات اقتصادی است. این موضوع در نظام مالیاتی ایران نیز در قالب سامانه جامع نظام اطلاعات مالیاتی مورد توجه قرار گرفته است.

جرایم مرتبط با عدم تسلیم اظهارنامه

کلیه مودیان حقیقی یا حقوقی که مشمول قانون مالیات های مستقیم هستند، بایستی کارنامه مالی خود را در زمان مقرر و بر اساس فرمت و محتوای اعلامی سازمان امور مالیاتی وزارت اقتصاد و دارایی، تسلیم واحد مالیاتی مربوط به محدوده اشتغال کرده تا از جرایم عدم تسلیم اظهارنامه مالیاتی، معاف شوند.

عدم  ارائه کارنامه مالی در مورد مقرر، مشکلات متعددی را برای مودیان، به  ارمغان خواهد آورد که عبارتند از:

 • عدم برخورداری از کلیه معافیت ها و بخشودگی های مالیاتی قانونی و ابلاغیه های سازمان مالیاتی کشور
 • عدم دریافت معافیت مالیاتی سالانه مختص اشخاض حقیقی
 • عدم دریافت معافیت مالیاتی اشخاص حقوقی که از معافیت مالیاتی در طول برنامه پنج ساله توسعه اقتصادی کشور برخوردار هستند.

طبق اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم که از فروردین سال ۱۳۹۵ ابلاغ شد، شرط برخورداری از معافیت مالیاتی با نرخ صفر، ارائه اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر اعلام شده است. لذا، در صورتی که مشمول مالیات مستقیم بوده و بایستی اظهارنامه خود را در زمان قانونی، تسلیم کنید و این کار به هر دلیلی انجام  نشود، از همه  معافیت ها، محروم خواهید بود.

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز