معرفی واحد بازرگانی شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران:

 

واحد بازرگانی این شرکت با سالها تجربه در راستای خدمات و سرویس دهی مناسب به نفع اعضاء و دامداران محترم با رویکرد الگوی صحیح مصرف از جمله تعیین، تنظیم، کنترل و کاهش قیمت تمام شده ی نهاده های دامی با مشارکت و تعامل شرکتهای وارد کننده اصلی و همکاری سازمان تعاون روستایی و پشتیبانی امور دام استان اصفهان، گام موثری در جهت تامین نیاز دامداران و کمک به آنها برداشته است.

واحد بازرگانی
واحد بازرگانی
Business
_

فعالیت واحد بازرگانی

_
 • عرضه کننده کلیه نهاده های دامی با کیفیت خوب، تحویل با حداقل زمان و مناسبترین قیمت ممکن
 • توزیع کننده نهاده های دولتی
 • خرید شیر از دامداران عزیز و تأمین نهاده ها
 • مشاوره و خرید تجهیزات مورد نیاز دامداری از جمله فیدرمیکسر.
 • همچنین آمادگی خود را جهت انعقاد قرارداد با کلیه واردکنندگان و تولید کنندگان جهت خرید و فروش نهاده های دامی اعلام میدارد.
Business
_

اهداف واحد بازرگانی

_
 • کاهش قیمت تمام شده و ایجاد تعاونی کارا بر مبنای فلسفه وجودی بازرگانی مثمرثمر
 • تامین کلیه نهاده های دامی جهت اعضاء محترم
 • فروش محصولات خوراک دام آماده در راستای بالا بردن راندمان تولید دامداران گرامی ،تولید شده در کارخانه تولید خوراک دام این شرکت
 • تیم بازرگانی این شرکت ، هم راستا با تیم مشاوره فنی ، اقدام به تهیه ملزومات مورد نیاز دامداران عضو و ارائه خدمات پس از فروش مینماید.
 • معرفی محصولات با کیفیت جدید مطابق با علم روز نیز مورد توجه این واحد میباشد.

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز