• انجمن
  • موضوع‌ها
  • نوشته‌ها
  • آخرین نوشته
  • تالار گفتگو و انجمن کشاورزان و گاوداران صنعتی
   تالار گفتگو

   تالار گفتگو و انجمن کشاورزان و گاوداران صنعتی

   کاربران گرامی شما میتوانید در این تالار گفتگو  کلیه پرسشهای فنی و تخصصی و همچنین نقطه نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را در زمینه های کشاورزی ، دامپروری و لبنیات و تازه های تکنولوژی و... مطرح کرده و به بحث و گفتگو بپردازید. تالار گفتگو یا انجمن در خقیقت یک مکان ملاقات بین شرکت کنندگان مختلف است ، با هدف تبادل نظر در مورد یک موضوع مورد علاقه مشترک برای حضور در تالار گفتگوی این شرکت تعاونی دعوت لازم نیست. و شما در این  تالارهای گفتگوی مجازی ،  می توانید مطالب خود را بخوانید و در آنها شرکت کنید.حضور برای عموم آزاد است ، اما برای شرکت در آن ثبت نام لازم است. در درون یک مبحث تالار گفتگو، هر بحث جدیدی که آغاز می شود یک موضوع نامیده می‌شود. بسته به تنظیمات انجمن، کاربران می توانند ناشناس باشند یا قبل فعالیت مجبور به ثبت نام در انجمن هستند. در بیشتر انجمن‌ها، کاربران برای خواندن پیام های موجود نیازی به ورود ندارند. اکثر تالارها به بازدیدکنندگان ناشناس اجازه می‌دهند تا پست‌های انجمن را مشاهده کنند. آنها از شما می‌خواهند برای ارسال پیام در تالار گفتمان، یک حساب کاربری ایجاد کنید. تالارهای گفتگوی وب، برای انواع موضوعات در دسترس هستند. از جمله این موارد می توان به پشتیبانی نرم افزار، کمک به مسئولان وب و بحث در مورد برنامه نویسی، اشاره کرد.

   مزایای ایجاد یک انجمن

   از نظر صاحب وب سایت ، به دلایل زیر تالار گفتگو مناسب است.
   • راه برای خوانندگان خود برای تعامل با یکدیگر.
   • تولید محتوای محتوا و افزایش سایت.
   • راه ساده برای سریع پاسخ به سوالات خواننده و یا پاسخ به بسیاری از خوانندگان در یک زمان.
   • ایجاد حس یک جامعه در میان بازدید کنندگان سایت شما.
   • می توانید خوانندگان جدید را جذب کنید.
  • 7
  • 14
  • 2 هفته، 1 روز پیش

   MonteSeeby

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز